Rezidans Çözümleri

Rezidans Çözümleri

Tüm binalar için Otomasyon Çözümleri

Ticari binalar pazarının önde gelen tedarikçilerinden biri olarak, her türde binanın ihtiyacına, uygulanışına ve kurulumuna göre uyarlanmış özel çözümler sunmaktadır.

Oteller, ofisler, alışveriş merkezleri hatta toplu konut ve okullarda otomasyon çözümleri termal bina düzenlemeleri ile ilgili geniş yelpazedeki ihtiyaç ve gereksinimleri karşılar.

Bu sayede yüksek değerde konforla birlikte olabilecek en iyi enerji performans derecesi de sağlanmış olur.

 • Konfor ve teknoloji bir arada
 • Konsiyaj
 • İhtiyaç duyduğunuz her şey hizmetinizde
 • IP Tabanlı İletişim
 • Güvenli haberleşme
 • Mobil Çözümler
 • Evlerde esnek ve kolay kullanım
Rezidans Çözümleri
Rezidans Çözümleri
Rezidans Çözümleri

KONSİYAJ VE REZİDANZ HİZMETLERİ

5 yıldızlı yaşam. Rezidansların en önemli konusu “konsiyaj ve hizmetler”


 • İstenilen kontroller web kanalıyla veya mobil olarak akıllı cihazlar üzerinden sağlanabilmektedir.
 • Berker Rezidans çözümlerinin hizmetler bölümünde yaşayabileceğiniz tüm sorunların çözümü tek tıkla sağlanıyor. 
 • İsterseniz arabanız için valeye ya da misafirleriniz için taksiye,
 • İsterseniz de patlayan borunuz için tesisatçıya ihtiyacınız olsun sadece tıklamanız yeterli.
 • İhtiyacınız ne ise tıklayın isteğiniz anında yerine getirilsin. 
 • Berker by Hager’in dokunmatik panel ile rezidanslara sunduğu bu akıllı ev teknolojisi ile yeni yaşam standardına merhaba deyin, hayatınızı kolaylaştırın. 


OTOMASYON SİSTEM KONTROL

5 yıldızlı yaşam. Rezidansların en önemli konusu “konsiyaj ve hizmetler”

Faturalarınızın makul bir seviyede tutulmasına olanak sağlayan akıllı sayaç ölçerler sayesinde , evinizde harcanan aylık enerji mikratından haberdar olabilieceksiniz.

Aydınlatma 

Mekanlarınız aydınlanma çağını yaşıyor. Mekanlarınızdaki aydınlatma sistemlerini akıllı teknolojiler ile kontrol ederek, istediğiniz aydınlanmayı mükemmel bir şekilde sağlayabilirsiniz.


İklimlendirme

Düzensiz ısıtma ve soğutma en fazla enerji kaybına neden olan durumlardır. Interra iklimliendirme çözümleri ile evinizin ısıtma - soğutma işlemlerinin faal olarak çalışma sürelerini siz belirleyebilirsiniz. Evinize mükemmel bir entegrasyon ile uyum sağlayan iklimlendirme sistemi sayesinde tasarruf yapabilirsiniz.


Perde Panjur 

Dokunmatik panel üzerinden perde - panjurlarınızın kantrülünü sağlayarak, mekanlarınıza hayat verebilirsiniz.


Zamanlayıcı Seneryolar 

Evden çıkış yada girişte belirlediğiniz tüm senoryalar tek bir dokunuşla başlatılmaktadır. Gerçekleşmesini istediğiniz senaryoları ayrıca zaman bazlı olarak da oluşturabilir , bu sayede arzu ettiğiniz konforun tadını önceden belirlediğiniz süreler içerisinde çıkarabilirsiniz.


Mobil Çözümler

Kullanıcılar için her platformda yazılımlar geliştirerek otomasyon, konsiyaj/hizmetler servislerini, alarm ve diğer yeteneklerini akıllı telefonlarınızdan, İpad ve hatta iWatch cihazınızdan kontrol etmenizi sağlar. Akıllı yaşamı ve konforu oturduğunuz yerden kontrol ederken, güvenlik mesajları ve uyarılar ev de olmadığınızda da cep telefonunuza gönderilir.


Kamera Görüntüleme, Alarm, Güvenlik

Evinizdeki olası kötü senaryoların önüne, alarm ve güvenlik sistemleri ile uyumlu olarak çalışan site yönetim sistemi sayesinde geçebilirsiniz. Site yönetimi sistemi diğer elektronik cihazlara entegre edilebilmekte; böylece olası bir tehlike durumunda, mesaj yoluyla site yönetimine haber verilmekte ve güvenlik anında sağlanmaktadır.


Estetik

Konforun yanısıra yaşam alanlarınıza estetik ve değer katan Interra ürünleri ile her zaman evinizde olmaktan keyif alırsınız.


Sip Video Interkom

Bina önündeki IP tabanlı telefon ve görüntülü interkom üzerinden, kapınıza gelen konukları karşılayabilir, dilerseniz iletişim kurabilirsiniz.